dystrybucja small O FIRMIE

O FIRME

Firma JMK to ponad 45 lat doświadczenia w branży oponiarskiej.

 

2Historia firmy sięga 1968 roku kiedy to w Wolsztynie powstał pierwszy zakład wulkanizacji i bieżnikowania opon założony przez ojca obecnych właścicieli firmy Pana Adama Kowalskiego. Dziś JMK Sp. z o.o. to jeden z największych w Polsce dystrybutorów opon, producent opon bieżnikowanych do samochodów ciężarowych i OTR, a także właściciel sieci franchisingowej OPONY EXPRESS.

Szeroki asortyment oferowanych produktów, od opon do samochodów osobowych, ciężarowych, opony rolnicze, przemysłowe, OTR, opony motocyklowe, kończąc na felgach aluminiowych i stalowych oraz akumulatorach, pozwala zaspokoić praktycznie wszystkie potrzeby klientów. Blisko 2 hektary powierzchni magazynowej, własny transport i najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie zarządzania logistyką zapewniają płynność dostaw do klientów na terenie całej Polski. 


Dystrybutor opon – firma JMK – działalność handlową opiera na pracy przedstawicieli handlowych działających w terenie. Każdy klient ma przypisanego opiekuna, którego zadaniem jest przede wszystkim doradzać
w wyborze właściwych rozwiązań. Ma to szczególne znaczenie w przypadku opon ciężarowych, rolniczych i przemysłowych.

W działalności handlowej firma JMK przywiązuje dużą wagę do lojalności i długotrwałych relacji budowanych z klientem. Jednym z elementów takiej polityki jest nie pomijanie serwisów w łańcuchu dostaw do klienta
ostatecznego. Wieloletnie doświadczenia JMK wskazują, że współpraca z serwisami daje najbardziej pożądany efekt dla końcowego użytkownika.


Firma JMK to nie tylko dystrybutor opon, ale również producent opon bieżnikowanych w technologii "na zimno" do samochodów ciężarowych, opon przemysłowych i OTR. Zakład bieżnikowania opon w Wolsztynie pracuje na licencji Bandag - światowego liderem opon bieżnikowanych. Współpraca ta daje dostęp do najnowocześniejszej technologii, najwyższej jakości materiałów oraz zapewnia systematyczne szkolenia personelu.

(+48) 68 384 38 56

Made by

Copyright 2014 JMK.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!